pokaż
na mapie
Tel.: 61 848 37 00,
archi@kserocentrum.pl
Poznań,
ul. Mickiewicza 24/1

druk cyfrowy / ksero wielkoformatowe czarno-białe

Rodzaj nośnika / usługij.m.Cena Brutto
Papier1 m25.49
Kalka1 m29.50
Składanie rysunków ręczne1 m23.00
Usługowe składanie rysunków1 m23.00
Podane ceny są cenami brutto

Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji rabatu

Oferujemy Państwu druk wielkoformatowy na profesjonalnych maszynach marki OCE oraz HP znajduje on zastosowanie zarówno we wszelkiego rodzaju biurach projektowych, architektonicznych, inżynierskich, geodezyjnych i kartograficznych do wydruków projektów i map wielkiego formatu jak i agencjach reklamowych i działach marketingu do produkcji dużych wewnętrznych i zewnętrznych reklam wizualnych: bilboardów, banerów, posterów, plakatów, szyldów.

Dla zastosowań inżynierskich i reklamy wewnętrznej stosuje się technologię druku opartego na tuszach atramentowych, w reklamie zewnętrznej królują natomiast tusze solwentowe, trwale łączące się z podłożem i odporne przez to na działanie czynników atmosferycznych.

Drukujemy w obydwu technikach dobierając sprzęt i technologię stosownie do specyfiki zlecenia. Nasze wydruki charakteryzują się dobrą jakością oraz szybkim terminem realizacji.

Wykonujemy usługi plotowania czarno-białego i w kolorze rysunków technicznych dla architektów, projektantów, przygotowanych w aplikacjach CAD, w dowolnym formacie i skali.